Krušné hory na běžkách 2015

s BSC –  19. – 22. 2. 2015

bezky

Fotogalerie

      Zimní výjezd do oblasti Krušných hor, přesněji do místa Podlesí mezi Boží Dar a Horní Blatnou, připravený Petrou.
Ubytováni jsme byli v hotýlku Červená liška v místě, zvaném Podlesí. A lišky zde opravdu dávaly dobrou noc. Neexistoval zde mobilní signál. Jediné spojení s okolním světem probíhalo přes místní Wifinu.kraj
Ačkoliv jinde na území republiky už mnoho sněhu nebylo, zde ho byl stále ještě dostatek. Sice byla jeho kvalita velice různorodá, ale běhat se dalo. Alespoň pro ty, kteří správně namazali. Ačkoliv správná máza byla vskutku alchymie.
Popis tras je zřejmý z mapek v galerii na každý den. Jsou zde zobrazeny i GPS profily tras a vlastní parametry, jako kolik ujeto, kolik nastoupáno, sestoupáno atd.
V galerii je zobrazen den první, a to na Myslivny a Mrtvý rybník, den třetí, cesta na Boží Dar a den čtvrtý, kolečko z Blatné na Blatenský vrch.
Všude jsme využívali velmi slušných stop, vždy alespoň jednou denně jsme narazili na dobrý občerstvovací stánek, kde se dalo najíst i napít.
    Vzhledem k několikaletému katastrofálnímu nedostatku sněhu jsme byli z akce doslova unešení. Byla na velmi dobré úrovni. Dobré ubytování, strava i vlastní běhání.

kaple
krajina